Wyniki wyszukiwania

Piotr Ludwik Szmidt

Pośrednik / Zarządca | Piotr@s-a-w.pl

O mnie

AARON NIERUCHOMOŚCI – Piotr Szmidt

KUPNO – SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMÓW i MIESZKAŃ –– ZARZĄDZANIE NAJMEM

Czemu wśród tak wielu Pośredników mieli by Państwo wybrać właśnie mnie ?

Mogę podpowiedzieć tylko to co mnie wyróżnia ?

DOŚWIADCZENIE
– zajmuję się nieruchomościami od 1988r. Posiadam licencje pośrednika nr 342 i zarządcy nieruchomości nr 9618, doradcy rynku nieruchomości nr 200

WIEDZA
– klienci, którzy mnie państwu polecą mówią , że o nieruchomościach wiem wszystko. ale proszę w to nie wierzyć 😉 wszystkiego nie wie nikt.

SELEKTYWNOŚĆ
-bazując na moim wieloletnim doświadczeniu nie podejmuję się prowadzenia spraw z góry skazanych na niepowodzenie a gdy podejmę się prowadzenia sprawy macie państwo pewność, że realizacja państwa zamówienia jest możliwa.

PASJA
– Nadal po tylu latach pracy największą nagrodą dla mnie jest satysfakcja mojego klienta. To nawet trochę dziwne ale porażki przeżywam bardziej niż moi klienci dlatego staram się do tego nie dopuszczać.

PROFESJONALIZM
– Wszyscy się tym chwalą za bardzo nie wiedząc co to znaczy. Jako zodiakalny Koziorożec wymagam od siebie zawsze więcej. Od moich asystentów pracy ponad przeciętność.

OSOBOWOŚĆ
– Są klienci, którzy uwielbiają ze mną pracować i tacy co współpracują ze mną tylko dlatego, że mają gwarancję poważnego podejścia do ich sprawy. Nie z każdym mi się pracuje dobrze. Po prostu musimy się poznać.

Będzie mi bardzo miło jeżeli to właśnie ja będę miał możliwość pomóc państwu
w sprzedaży czy wynajmie właściwej oferty.

Zapraszam więc do współpracy.

Napisz do mnie