Wyniki wyszukiwania

Just SAW it – Po prostu Współpracuj

Opublikowane przez Tomasz Ziemann w Wrzesień 8, 2017
| 0

Konferencja Rynku Nieruchomości „Just SAW it – po prostu współpracuj” jest organizowana już po raz drugi, nad samym morzem. Wierni jesteśmy Jastrzębiej Górze, choć ta edycja odbędzie się w Hotelu Primavera.

Ponownie pierwszy weekend października, a więc od piątku 6.10. do niedzieli 8.10. zarezerwowaliśmy dla „Just SAW it”. Największe wydarzenie branży nieruchomości na jesieni odbędzie się nad samym morzem. 

Dzisiaj z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że „zamknęła się” lista Prelegentów. Potwierdzili swoją obecność na konferencji znamienici goście. Osoby, które znacie i lubicie. Dołączyły do nas również prelegenci reprezentujący bardzo ważne dla każdego pośrednika instytucje – Urząd Skarbowy oraz Kancelarię Komorniczą. I jesteśmy przekonani, że te zajęcia będą bardzo ciekawe.

Już dzisiaj w zakładce Agenda możecie zobaczyć pełną listę prelegentów wraz z tematami, jakie będą poruszali podczas swoich wykładów i ćwiczeń.

Zadbaliśmy również o relaks i zabawę. Już pierwszego dnia bawimy się podczas koncertu zespołu UHURU Trio. W sobotę uroczysta kolacja i zabawa przy DJ.  W sobotę rano dla osób biegających wspólnie przebiegniemy na plaże, natomiast w niedzielę rano Morsowanie.

Hotelowa Strefa SPA oferuje zabiegi w specjalnej ofercie dla uczestników konferencji.

Mamy nadzieję, że obszerny program konferencji zachęci Was do przyjazdu nad morze do Jastrzębiej Góry.

Bilety można jeszcze nabyć na www. grupasaw.pl lub poprzez stronę konferencji www.just-saw-it.pl.