Wyniki wyszukiwania

Muszkieterowie S-A-W

Opublikowane przez Piotr Szmidt w Listopad 23, 2016
| 0

Muszkieterowie - początek

 

Dawno dawno temu, za górami za lasami …. W każdym razie tak to zabrzmi dla młodego pokolenia. …

Otóż jak już wspomniałem ongiś pośrednik dzień swój zaczynał od szybkiego przeglądu prasy. Jak miasto długie i szerokie pośrednicy i agenci biegli do pracy po drodze kupując gazety i jeszcze w trakcie parzenia kawy / ale eufemizm … po prostu zalewania zmielonej kawy wrzątkiem celem uzyskania brei o nieustalonej konsystencji / czytali pierwsze ogłoszenia.

W pierwszej kolejności szukali ofert dla swoich klientów a następnie nowych ofert do pozyskania do swojej bazy danych. Wskazany był też rzut oka na ogłoszenia własne.

Tak było … dziś świat jest inny, szybszy … kawę nam robi ekspres z zapieczętowanego pojemnika zawierającego wszystkie pierwiastki z tablicy Mendelejewa z dodatkiem wyciągu z ekstraktu wyrobu kawo-podobnego.

No tak, ale co robi pośrednik ? Czy aż tak się zmienił ?  No cóż pracownicy firm sieciowych westchnęli by … ale mieliście fajnie zaczynając pracę od 10-tej lekturą pachnącej farbą gazetki …

Świat przyspieszył i dla niektórych „godzina duchów” jest najlepszą porą na rozpoczęcie dnia pracy.

To co i jak robimy dla klientów w sumie nie zmienia się. A co robimy dla poprawy zasad współpracy z innymi pośrednikami ? Bo oczywistym jest, że bez współpracy pośrednik nie jest tak skuteczny jak być powinien.