Wyniki wyszukiwania

Gdańsk, oferta nr SAW160623

  

Kilka szczegółów:

Cena: 3.147 PLN  

Ilość pokoi: 6
Pow.: 104.91 m2
Pow. działki: m2
ID oferty: SAW160623
Miejscowość: 
Ilość kond.: 2

Piętro: 2

Media: 54
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1995
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Lokal usytuowany na ostatniej kondygnacji budynku handlowo-usługowego. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, sali reprezentacyjnej, kuchni, łazienki, przedsionka oraz schowka gospodarczego. Ściany gładkie, podłogi – wykładzina dywanowa. W 2013 roku wykonano remont łazienki oraz kuchni, która jest wyposażona w meble w stałej zabudowie oraz sprzęt agd. Lokal położony na obszarze osiedla mieszkaniowego w pobliżu ulicy Kartuskiej, gdzie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy budynku znajdują się bezpłatne miejsca postojowe dostępne dla klientów. Udogodnienia: sieć internet, telefon, instalacja elektryczna, centralne ogrzewanie z osiedlowej kotłowni. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zamieszczone na naszych stronach nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Mariusz Dzidkowski

Pośrednik
504199456
504199456
mdzidkowski@dbnieruchomosci.pl

Napisz do mnie