Wyniki wyszukiwania

Gdynia, oferta nr SAW223317

  

Kilka szczegółów:

Cena: 17.500 PLN  

Ilość pokoi: 20
Pow.: 562.00 m2
Pow. działki: m2
ID oferty: SAW223317
Miejscowość: 
Ilość kond.: 2

Piętro: parter

Media: 62
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1955
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Na wynajem obiekt biurowy w sąsiedztwie Centrum Gdyni – ulica Polska.

Lokalizacja/usytuowanie – Obiekt położony w granicach administracyjnych Portu Gdynia. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Polską i Rotterdamską przez bramę numer 5. W odległości ok 200 m zlokalizowany jest przystanek autobusowy a ok 1000 m przystanek szybkiej kolei miejskiej – Gdynia Stocznia.

Budynek – Trzykondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany z cegły. Przedmiot wynajmu stanowią 3 kondygnacje – 1/2 PARTER (217,24 m2), I PIĘTRO (212,2 m2), II PIĘTRO (232,18 m2) oraz dodatkowo pomieszczenie piwniczne o powierzchni 26,4 m2. Budynek jest dobrej kondycji technicznej i został wykończony w wysokim standardzie oraz wyposażony w instalację wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, teleinformatyczną, grzewczą (własna kotłownia olejowa) oraz w klimatyzację. 

Uwaga – biuro może pozostać w pełni umeblowane. 

Do podanej ceny najmu należy doliczyć opłaty za prąd, wodę i ścieki według wskazań licznika oraz za ogrzewanie w okresie grzewczym w kwocie 5,06 PLN/m2 netto. 

Do dyspozycji najemców pozostaje ok 20 – 30 miejsc parkingowych. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Preferowany kilkuletni okres trwania umowy. Do oferty został załączony rzut II piętra. Pozostała część informacji dostępna w biurze u agenta prowadzącego. Cena netto – należy doliczyć podatek VAT 23%.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Sebastian Smoliński

Pośrednik
508237438
sebastian@n3miasto.pl

Napisz do mnie