Wyniki wyszukiwania

Leśniewo, oferta nr SAW448820

  

Kilka szczegółów:

Cena: 500.000 PLN  

Ilość pokoi: 6
Pow.: 3800.00 m2
Pow. działki: m2
ID oferty: SAW448820
Miejscowość: 
Ilość kond.: 

Piętro: 

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1990
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Działka komercyjna w Leśniewie o powierzchni 3800 m2, na której znajdują się dystrybutor paliw + LPG, budynek biurowo – magazynowy o powierzchni ok. 150 m2, budynek produkcyjny o powierzchni ok. 80 m2 i dwie wiaty garażowe.
Nieruchomość przeznaczona pod usługi komercyjne: stację paliw, myjnię samochodową, warsztat wulkanizacyjny, sklep, magazyn.
Do tej pory prowadzone były na nieruchomości różnego rodzaju działalności gospodarcze np: sprzedaż paliw płynnych, sprzedaż materiałów budowlanych.
Leśniewo jest prężnie rozwijającą się wsią położoną w połowie drogi między Wejherowem, a Puckiem. Położenie nieruchomości jest jej ogromnym atutem, który docenią osoby zajmujące się prowadzeniem działalności gospodarczej i poszukujące nieruchomości z potencjałem.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Aleksandra Miklińska

Pośrednik
605-075-217
a.miklinska@hewelt.eu

Napisz do mnie