Wyniki wyszukiwania

Reda, oferta nr SAW252475

  

Kilka szczegółów:

Cena: 259.000 PLN  

Ilość pokoi:
Pow.: 60.00 m2
Pow. działki: m2
ID oferty: SAW252475
Miejscowość: 
Ilość kond.: 4

Piętro: parter

Media: 38
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Ofertę sprzedaży stanowi lokal o wszechstronnym zastosowaniu. Obecnie użytkowany jest jako sklep spożywczy, jednak doskonale nadaje się na działalność gastronomiczną lub usługi dla mieszkańców. Ulica przy której usytuowany jest budynek charakteryzuje się dużym natężeniem pieszych oraz wzmożonym ruchem samochodowym. W pobliżu mieści się osiedle mieszkaniowe, gdzie występuje deficyt usług, a najbliższy sklep jest oddalony o ok. 500 m.
LOKAL wyposażony w duże witryny, położony na parterze budynku wielorodzinnego. W chwili obecnej jest to duże pomieszczenie sprzedaży o powierzchni ok 53 m2 oraz pomieszczenia socjalne, mieszczące się na zapleczu, typu łazienka, WC. magazynek. Stan bieżący lokalu wymaga odświeżenia i adaptacji pod kątem własnych potrzeb. Wysokość lokalu – ok. 360 cm. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji, a także powiększenie  jego powiększeni do 80 m2.
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
Zamieszczone na naszych stronach nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Mariusz Dzidkowski

Pośrednik
504199456
504199456
mdzidkowski@dbnieruchomosci.pl

Napisz do mnie