Wyniki wyszukiwania

Salinko, oferta nr SAW640413

w kategorii

  

Kilka szczegółów:

Cena: 75.000 PLN  

Ilość pokoi:
Pow.: 2500.00 m2
Pow. działki: m2
ID oferty: SAW640413
Miejscowość: 
Ilość kond.: 

Piętro: 

Media: 3
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: polny
Ochrona: 

Działka w Salinku blisko jeziora!!

Działka dla osób ceniących ciszę i spokój, bliskość lasu, jeziora, natury.
Jeśli myślisz o weekendowych wypadach na grzyby, latem o wypadach nad jezioro bez zgiełku i tłumów to przyjrzyj się tej działeczce! Ma ona powierzchnię 2500 m2 i znajduje się w linii prostej ok. 250 m od Jeziora Salino. Przy granicy z działką znajduje się prąd, woda nieco dalej w drodze. Teren zróżnicowany, częściowo podmokły, porośnięty trawą i samosiejkami drzew. Działka od strony sąsiada ogrodzona płotem z siatki. Nieruchomość z dużym potencjałem, kształt zbliżony do prostokąta.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa i letniskowa, tereny inwestycyjne. W cenie udział w działce, stanowiącej drogę wewnętrzna.
W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, funkcje dozwolone: usługi komercyjne nie zakłócające funkcji mieszkaniowej. Intensywność zabudowy: max. 0,5; wysokość zabudowy: max. 9 m; procent zabudowy: max. 30%; powierzchnia zieleni: min. 60%. Dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-45. Działka leży w granicach strefy ochrony archeologicznej należy uzyskać uzgodnienie Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku. Zasady podziału geodezyjnego: min. 1000 m2.
W ewidencji działka stanowi grunty orne i pastwiska trwałe.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Małgorzata Potrykus

Pośrednik
510118086
info@alagos.pl

Napisz do mnie