Wyniki wyszukiwania

Wejherowo, oferta nr SAW365616

w kategorii

  

Kilka szczegółów:

Cena: 770.000 PLN  

Ilość pokoi: 4
Pow.: 212.20 m2
Pow. działki: 577.00 m2
ID oferty: SAW365616
Miejscowość: 
Ilość kond.: 

Piętro: 

Media: telefon, kanalizacja, szambo
Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 2005
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona, w ścisłym centrum Wejherowa, nieopodal dworca PKP Nanice, przystanku autobusowego MZK, licznych domów w zabudowie jednorodzinnej oraz sklepów osiedlowych.

Działka ma powierzchnię 577 m2 i znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta. Ogrodzona jest siatką, wokół płotu posadzone są tuje, w zeszłym roku część działki wyłożona została kostką brukową.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi łącznie 212,2 m2 i składa się z 80 m2 – części usługowej i 132,2 m2 – części mieszkalnej.

Ogromnym atutem nieruchomości jest nie tylko lokalizacja, ale również możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Budynek wolnostojący wybudowany w 2005 roku, składa się z czterech kondygnacji, materiał wykonania pustak Ytong, dach pokryty blacho dachówką, ogrzewanie olejowe oraz kominkowe.

Na parterze znajduje się sala sprzedaży, trzy pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, łazienka oraz wyposażone pomieszczenie biurowe. Podłączony został alarm, a także zamontowano szyby antywłamaniowe.

Na piętrze budynku znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, a na trzeciej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie.

Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.
Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

 

 

Oglądalność:

Label:

Aleksandra Miklińska

Pośrednik
605-075-217
a.miklinska@hewelt.eu

Napisz do mnie