Wyniki wyszukiwania

Szkoleniowy wtorek 28.03.2017

Opublikowane przez Artur Hewelt w Kwiecień 5, 2017
| 0

To już ponad tydzień od szkolenia S-A-W, które odbyło się w Gdyni. Planując je nie liczyliśmy na tak wysoką frekwencję, w końcu teraz odbywa się bardzo dużo szkoleń online, a szczególnie popularne są „miękkie” szkolenia, które nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieje. My zorganizowaliśmy szkolenie o podstawach pośrednictwa, czyli wiedza, którą każdy z nas zapewne posiada a jednak warto sobie niektóre aspekty przypomnieć i wrócić do korzeni.
Spotkanie poprowadziła Magdalena Strzelecka, bardzo doświadczony pośrednik a już sam numer licencji zawodowej 107 oraz Doradcy Rynku Nieruchomości mówią same za siebie.
Od 1991 r. prowadzi działalność gospodarczą jako współwłaściciel Biura Obrotu Nieruchomościami „EXPERT”
w Łodzi. Jest uczestnikiem i współzałożycielem sieci wymiany ofert Centralny Bank Nieruchomości CBN.
Od 1997 r. wykładowca i promotor na studiach podyplomowych m.in. na Uniwersytecie Łódzkim Katedra Inwestycji
i Nieruchomości oraz na kursach i szkoleniach.
W latach 2003 – 2011 była członkiem Państwowej Komisji Odpowiedzialności Zawodowej. Członek Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej w Łodzi i Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Pamiętaliśmy również o powitaniu nowych firm, które przystąpiły do S-A-W.

Dodatkową niespodzianką dla uczestników była możliwość nabycia w przedsprzedaży biletów na październikową konferencję „Just S-A-W it – 2” w wyjątkowych cenach.