Czemu warto wybrać pośrednika z GrupySAW.pl ?

Przejdź do listy wpisów

Czy Twoja nieruchomość oferowana jest 
w Systemie Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości?

Jeżeli chcesz skorzystać z usług pośrednika w obrocie nieruchomościami, to polecamy grupę pośredników, na co dzień pracujących w kilkudziesięciu różnych agencjach nieruchomości. Dla Ciebie aktywnie współpracują by szybko i bezpiecznie zrealizować zlecenie. 
To ewenement na rynku nieruchomości by teoretycznie konkurujący ze sobą pośrednicy połączyli swoje siły i możliwości. Dzięki aktywnej współpracy łączą wszystkie zalety olbrzymiej firmy sieciowej / ponad 50 biur ! / z indywidualną obsługą klienta - jak w pełnej troski rodzinnej firmie, w której klient nie jest jakimś “targetem”, “leadem” czy innym bezosobowym tworem rodem z korpomowy. 
Wybrany przez Ciebie pośrednik dokładnie zapozna się z twoimi potrzebami, przygotuje ofertę, zadba o doskonałe zdjęcia i udostępni pozostałym ponad 70 pośrednikom współpracującym w Systemie Aktywnej Współpracy - by mogli aktywnie oferować Twoją nieruchomość. 
To sprawdzony, najnowocześniejszy i najskuteczniejszy model współpracy z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Wybierz swojego pośrednika 
https://grupasaw.pl/o-nas.html 
i zleć mu usługę w Systemie Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości a na efekty nie będziesz musiał długo czekać.