RODO – SZKOLENIE DLA POŚREDNIKÓW NIERUCHOMOŚCI

Przejdź do listy wpisów

Gotowi na RODO?

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) wiązać będzie wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Dlatego koniecznością jest przygotowanie się do zmian w zakresie ochrony danych osobowych. Czym jest „GDPR” czy może „RODO”? Czy jest się czego obawiać, gdy jest tak dużo niewiadomych a w tle wysokie kary?

Przyjdź na szkolenie z ochrony danych osobowych, które szczególnie dostosowane jest do praktycznych potrzeb pośredników i zarządów nieruchomości.

 

TERMIN SZKOLENIA : 13 lutego 2018 ROKU GODZINA 12.00 – 16.00

PPNT w Gdyni.

 __________________________________________________________________________________________

Cena 65 zł (uczestnik S-A-W) / 95 zł (pozostałe osoby) – obowiązuje do dnia 06.02.2018 roku

 

Cena 80 zł (uczestnik S-A-W) / 115 zł (pozostałe osoby) – obowiązująca od dnia 07.02.2018 roku.

BILETY DO NABYCIA NA STRONIE: www.sklep.grupasaw.pl

__________________________________________________________________________________________

W cenie otrzymasz :

serwis kawowy, materiały i certyfikat.

__________________________________________________________________________________________

SZKOLENIE POPROWADZĄ:

Barbara Ziemann

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletni pedagog, wychowawca dzieci i młodzieży. Koordynator programu „Twoje dane, twoja sprawa – skuteczna ochrona danych osobowych”. Doradca administratora danych osobowych. Odbyła szkolenia i warsztaty w zakresie ochrony danych osobowych w Urzędzie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, szkolenie dla administratorów danych i administratorów bezpieczeństwa informacji przygotowujące do wykonywania obowiązków przyszłego administratora oraz inspektora ochrony danych.  

Tomasz Ziemann

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Podyplomowych Studiów w zakresie Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
Przedsiębiorca, pośrednik, akredytowany home stager. Prowadzi szkolenia w zakresie bezpieczeństwa dla personelu branży HR. Wcześniej przez kilkanaście lat związany z zapewnieniem bezpieczeństwa, jako ekspert w zakresie bezpieczeństwa publicznego i działania służb policyjnych. Prowadził warsztaty i szkolenie kadry policyjnej w zakresie interwencji policyjnych. Odbył staż dla kadry kierowniczej w Policji Szwecji. Pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach, Pucku i Wejherowie, jednocześnie wykonując obowiązki administratora danych osobowych.