Spotaknie świąteczne 2018

Przejdź do listy wpisów

Święta to zawsze okazja do sympatycznych spotkań.
Jak co roku spotkali się też pomorscy pośrednicy współpracujący w ramach Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Rozmów o nieruchomościach uniknąć się nie dało, tym bardziej, że jesteśmy w przeddzień rewolucji i to w wielu wymiarach. Spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin a i tak trudno było się rozstać. Zapewne dlatego, że udało nam się zbudować nie tylko wydajny i ekonomicznie opłacalny system współpracy, pozwalający szybko realizować zamówienia naszych klientów ale przede wszystkim dlatego, że zbudowaliśmy bardzo silne relacje zawodowe i … osobiste. To działa !
Zupełnie spontanicznie udało nam się też zrealizować zbiórkę charytatywną, na rzecz Hospicjum dla dzieci, a uczestnicy spotkania zaskoczyli nas swoją hojnością.

W imieniu swoim i wszystkich użytkowników Systemu Aktywnej Współpracy chciałbym życzyć pośrednikom w obrocie nieruchomościami tradycyjnie zdrowych i wesołych świąt i by pod choinką znaleźli inspirację do aktywnej współpracy - szczególnie w tak wspaniałej i skutecznej grupie jaką udało nam się stworzyć.