Spotkanie grupy S-A-W Wejherowo

Przejdź do listy wpisów

Szkolenie pośredników S-A-W.


We wtorek odbyło się kolejne spotkanie wejherowskiej grupy pośredników działających w Systemie Aktywnej Współpracy, tym razem miało ono miejsce w Gdyni. Z tego względu zaprosiliśmy pośredników z grupy gdyńskiej oraz gdańskiej, bo zawsze warto wymieniać się doświadczeniami mimo różnic na rynku.

„Impreza” jak zawsze przybrała formę śniadania, a stoły uginały się od jedzenia mimo to nie nazywałbym tego śniadaniem gdyż nasze spotkania zazwyczaj przeciągają się do godzin obiadowych :) Standardowo omówiliśmy sprawy S-A-Wu poprzez podsumowanie lutego oraz plany na marzec.

W tym miesiącu odbędą się m.in dwa szkolenia z Dekorianem, szkolenie „Jak profesjonalnie przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości ?”, na które zapraszamy uczestników systemu a także osoby z zewnątrz (kup bilet), a już 31 marca spotykamy się na III Bowlingowym turnieju SAW.

Drugą część poświęciliśmy na szkolenie sprzedażowe, którą bardzo ciekawie poprowadzili Artur Hewelt i  Tomasz Ziemann. Po prezentacji i części teoretycznej przeszliśmy do ćwiczeń, te z kolei mogłyby trwać bardzo długo ale kiedyś trzeba wrócić do pracy :) 

Plan na następne spotkania już się układa, więc zapraszamy w kwietniu.

autor: Artur Hewelt