Świąteczne spotkania S-A-W

Przejdź do listy wpisów

Pośrednicy Systemu Aktywnej Współpracy spotkali się już kolejny raz na Wigilijnym spotkaniu. Było doniośle i świątecznie, lecz co cieszy najbardziej to frekwencja, bo było nas ok 50% użytkowników S-A-W a licząc tylko firmy to ok 80 % … Gratuluję organizatorom uroczystości i agentom, którzy poprzez swoją obecność dali wyraz temu, że warto spotykać się przy tak ważnych świętach. Przy doskonałym poczęstunku, było miejsce na rozmowy, wspomnienia, planowanie dalszych wspólnych inicjatyw. Był też czas na wspólne śpiewanie pięknych polskich kolęd, sprawiło to wszystkim wiele przyjemności i zadumy.


Jak widać biznesowo aktywnie współpracujemy, ale... nie tylko, bo lubimy się i szanujemy. W takim towarzystwie miło jest współpracować i spotykać się. A dla liderów i organizatorów S-A-W to największa nagroda – bo praca na rzecz pasywnego środowiska musi być frustrująca. Jak widać nam to nie grozi! Jesteśmy aktywni i skuteczni dla swoich klientów.

Kolejne spotkania odbyły się również w Wejherowie i Olsztynie.

Jak potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z nieruchomościami to wybierz użytkownika Systemu Aktywnej Współpracy http://grupasaw.pl/posrednicy-s-a-w/ to specjaliści ponad przeciętność zaangażowani, aktywni i kompetentni a wspólnie … skuteczni.